Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Нарада керівників закладів дошкільної освіти.

  02 лютого  2018 року на базі  ЦРД «Сонечко» смт  Драбів  проведено  нараду завідувачів дошкільних навчальних закладів району, у ході якої  обговорено виконання рішень наради керівників ЗДО від  22.12.2017.

Ключовими питаннями наради були:

        - Про підсумки статистичної звітності за формою 85-К за 2017 рік. Аналіз та підсумки провела методист  РМК  Просяник О.М.).

        - Про організацію медичної реформи в районі та завдання колективів закладів дошкільної освіти щодо роботи в нових умовах по охороні життя та здоров’я дітей. Повідомлення зробила Чепіженко Л.М.,заступник головного лікаря КЗ «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

       - Про вимоги до державної реєстрації операторів ринку харчових продуктів та шляхи запобігання крапельних захворювань у дошкільних навчальних закладів під час епідемії грипу проінформував начальник державного нагляду з санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Драбівському В.В.Охрімчук.

        - Про безпеку життєдіяльності всіх учасників освітнього процесу  під час епідемії грипу та загрози захворювання на кір. Повідомлення та ознайомлення із документами  інженера з охорони праці господарської групи відділу освіти Баштана В.П..

       - Про проведення звітів у первинних профспілкових організаціях. Повідомлення  Перетятько В.О., голови районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Валентина Олексіївна також привернула увагу керівників до завершення укладання колективних договорів.

        - Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у  закладах  дошкільної освіти у 2018 році, завдання та шляхи  організації якісного збалансованого  харчування дітей у закладах  дошкільної освіти. Інформацію надали керівники. Методист  РМК  Просяник О.М., начальник державного нагляду з санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Драбівському В.В.Охрімчук) нагадали про недопущення порушень на харчоблоках, забезпечення систематичного контролю за їх роботою.

 

         - Про завдання керівників закладів дошкільної освіти по впровадженню інформаційно-компютерних технологій в освітній процес з дітьми  та навчання педагогів комп’ютерної грамотності. Методист  РМК  Просяник О.М.).

          - Про забезпечення якісної дошкільної освіти дітей 5-го віку».Звіт надали керівники.

          Після наради були надані індивідуальні консультації.

 

Методист РМК                                                             О.М.Просяник« повернутися до списку новин