Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Позашкілля: новий досвід, світ пізнання, успіхи

24 жовтня 2019 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Черкаської обласної ради» для директорів закладів позашкільної освіти відбувся обласний семінар – практикум на тему «Сучасна концепція розвитку позашкільної освіти традиції та інновації».

    Програмою семінару було передбачено розгляд наступних питань:

  1. Ознайомлення з результатами участі позашкільної освіти області в масових заходах з технічної творчості в 2018-2019 навчальному році.
  2. Сучасна концепція розвитку позашкільної освіти: традиції та інновації.
  3. Підвищення якості позашкільної освіти.
  4. Розвиток позашкільної освіти в умовах децентралізації.
  5. Тренінги, обмін досвідом та інше.

Участь у семінарі взяла Засенко Надія Анатоліївна – директор районного Будинку дитячої творчості.

За активну участь в обласних та Всеукраїнських очно-заочних масових заходах у 2018 – 2019 навчальному році та вагомий внесок у становлення й розвиток технічної творчості області  колектив Драбівського районного Будинку дитячої творчості був відзначений Грамотою комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Черкаської обласної ради».  

      30 жовтня 2019 року на базі позашкільного закладу директор ознайомила керівників гуртків з інформацією, отриманою на семінарі-практикумі, та провела тренінг. 

У період осінніх  канікул у школі в Будинку дитячої творчості кипить робота… Кожного дня в гуртках позашкільного закладу займаються діти, обмінюються набутим досвідом керівники гуртків, застосовуючи нові техніки та методи навчання.

     30 жовтня 2019 року у хореографічному залі закладу для вихованців та педагогів проведено майстер-класи:

  • «Ялинкова іграшка з паперу» (керівник гуртка «Оригамі» - Воловіченко Н.О.);
  • «Квітка з серветки» (керівник гуртка «Веселі викрутаси» - Лолашвілі Л.П.);
  • «Папуга з фетру» (керівник гуртка «Умілі руки» - Кубрушко Л.І.).

  Вихованці проводять  дозвілля з користю для себе та повертаються  додому задоволені виготовленими власноруч виробами.

     29 - 30 жовтня 2019 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Черкаської обласної ради» відбувся обласний конкурс з інформаційних технологій «Користувач ПК» серед учнівської молоді у 2019-2020 навчальному році.

    Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Word», «Excel», «Power Point».  До участі запрошувались команди від закладів позашкільної освіти з 3 учасників та їх керівник.

    Драбівський район представила команда: Бабінець Тарас, Козоріз Катерина, Забіла Лілія та керівник Дробот Іван Миколайович (гурток «Користувач ПК» Будинку дитячої творчості на базі Перервинцівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – днз). У конкурсі брало участь 12 команд з області.

     Приємно зазначити  що наша команда  отримала І місце серед учасників.

     Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!

 « повернутися до списку новин