Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено

18 жовтня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад району, претендентом виконано тестові завдання на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, вирішено ситуаційне завдання, презентовано перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надано відповіді на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Конкурсною комісією відповідно до критеріїв було проведено оцінювання тестових завдань, ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу.

За результатами конкурсного відбору переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради визначено Кулик Наталію Анатоліївну, вчителя початкових класів цього ж закладу освіти.

Вітаємо переможця та зичимо наснаги, оптимізму та інноваційних креативних ідей у організації освітнього процесу!« повернутися до списку новин