Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ОБЛАСНА ОНЛАЙН - ГРА "ДЖУРА -2020"

       З метою популяризації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»), яка є засобом громадянської освіти, підведення підсумків діяльності роїв закладів освіти області з 15 по 18 червня 2020 року Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді була проведена обласна онлайн-гра «Джура-2020». До участі у грі запрошувалися рої старшої (15-17 років) та середньої (11-14 років) вікових груп закладів області.

Формат проведення гри був дистанційним з використанням сучасних освітніх технологій  та ресурсів і складався із 4-х вікторин. Кожного дня, відповідно до розкладу з 9.00 до 16.00 команди мали змогу брати участь у вікторинах :

  • «Відун»
  • «Рятівник»
  • «Гра Джура»
  • «Туристська смуга перешкод та «Пластун» (орієнтування)».

Заклади загальної середньої освіти району неодноразово брали участь у грі «Джура». Цього року до гри долучилися три команди – це команда Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст. «Чорні соколи» (середня вікова група), команда Ковалівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» «Орли» та команда Нехайківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» «Нащадки козаків» (старша вікова група).

Учасники гри взяли участь у всіх вікторинах та здобули відповідні місця.

За результатами протоколів обласної онлайн-гри «Джура-2020» команда Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст. «Чорні соколи» (середня вікова група) посіла 10 місце. Команда Ковалівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» «Орли» (старша вікова група) отримала 7 місце та команда  «Нащадки козаків» Нехайківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» (старша вікова група) - 36 місце.

 Отже,  дякуємо командам закладів освіти за гідне представлення району та участь у онлайн-грі «Сокіл» («Джура») і бажаємо усім успіхів, наснаги, оптимізму, гарних результатів та мирного неба над головою.

Більш детальніше про результати обласної онлайн-гри «Сокіл» («Джура») можна дізнатися за посиланням

http://ckoblsutur.ucoz.ua/publ/zagalnij_pidsumkovij_protokol_oblasno_onlajn_gri_dzhura_2020/1-1-0-549« повернутися до списку новин