Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Угоду про співпрацю схвалено

  30 травня 2017 року відбулося спільне засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації та ради районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. На порядок денний було винесено питання виконання Угоди між відділом освіти райдержадміністрації та районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 пілок – голова , продовженої до 2016 року, та укладання Угоди на 2017-2021 роки.

  У спільному засіданні взяли участь керівники навчальних закладів району, голови первинних профспілкових організацій, профорганізатори.

  Зі звітною доповіддю від сторони роботодавця виступила начальник відділу освіти Тамара Василівна Рудченко, від профспілок – голова районної організації Валентина Олексіївна Перетятько. Сторони Угоди детально проаналізували роботу протягом періоду її дії, відмітивши, що переважна більшість зобов’язань виконана. Проблемні питання, які виникали у працівників галузі, вдавалося вирішувати шляхом конструктивного діалогу, консультацій та переговорів. Було відмічено також те, що злагоджена спільна робота відділу освіти, керівників навчальних закладів та профспілкових організацій, як соціальних партнерів, забезпечувала позитивні досягнення і здобутки освітян Драбівщини.

До участі в обговоренні цього важливого питання долучилися Бойко Н.І., директор Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст., Соломаха В.О., директор Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ст., Петлюшенко Л.О., директор Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ст, Лісун Т.В., завідувач ДНЗ «Сонечко» с.Михайлівка, Гелевера А.А., член президії, голова первинної профспілкової організації Кантакузівського НВК, Суддя Н.М., профорганізатор ДНЗ «Яблунька» с.Мойсівка, Баштан В.П., депутат Драбівської районної ради, інженер охорони праці групи з централізованого господарського обслуговування освітніх закладів і установ відділу освіти, які у своїх виступах акцентували увагу присутніх на питаннях подальшої співпраці роботодавців з профспілковими організаціями, здійснення правового, соціально-економічного захисту працівників освіти, членів профспілки. Ділова розмова йшла також  про зміцнення та єдність профспілкових організацій, проведення колективно-договірної кампанії в навчальних закладах району.

  Угода на 2017-2021 роки, одноголосно схвалена та підписана сторонами, повинна стати міцною основою для подальшої плідної співпраці між відділом освіти районної державної адміністрації та районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України задля блага кожного працівника галузі освіти району.« повернутися до списку новин