Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Участь команди "Еколог" у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

  

    З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів 09.01.2020 року на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради було проведено обласний очний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» за темою : «Країні Юннатії – 95!».

У даному заході взяли участь 7 команд області, серед них і учнівський колектив «ЕКОЛОГ» Кантакузівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз», керівником якого є Гуленко Лідія Григорівна, вчитель біології та екології.

Учні мали змогу презентувати еколого-просвітницьку та природоохоронну діяльність колективу, проведену протягом навчального року, її результативність з використанням відеосюжетів, малюнків, фотографій, за яку отримали Грамоту обласного центру роботи з обдарованими дітьми, а керівник команди Гуленко Лідія Григорівна Подяку обласного центру роботи з обдарованими дітьми.

Даний колектив неодноразово брав участь у еколого-просвітницькому заході, то ж бажаємо учням і керівнику успіхів у досягненні цілей на черговому етапі здобуття перемог.

 « повернутися до списку новин