Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Урочиста хода учнівської молоді «Подвигу вічно зоріти - пам’яті вічно жити»

Відповідно до плану районних заходів щодо відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення та 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні увечері, 8 травня, у День пам'яті та примирення, колона учнівської молоді Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.Васильченка –гімназія» з символічними червоними маками та запаленими лампадками урочисто пройшла центральною вулицею селища до  Братської могили, де  відбувся традиційний захід, у ході якого уславлено подвиг відважних героїв-визволителів.

Квіти, запалені свічки, спогади, слова вдячності… принесли   нащадки до Братської могили - святого місця селища Драбів, де відбувся реквієм  «Подвигу вічно зоріти - пам’яті вічно жити».

 

 В урочистому заході взяли участь Гайдай І.В., голова Драбівської районної державної адміністрації,  Богославець Т.В., заступник голови районної ради, Хмара В.І., селищний голова, керівники району та громадськість селища.

 Зустрілися різні покоління: від найменших жителів Драбова до учасників жахливих подій воєнного лихоліття, проте в уста кожного з присутніх було вкладено  слова, які засвідчують повагу до героїв фронту і тилу, разом згадали про воїнів, які віддали життя за Батьківщину.  З глибокою вдячністю учасники ходи схилили голови перед загиблими воїнами у Другій світовій  війні та  воїнами, які  обороняли територіальну цілісність  України на передовій у різні часи, поклали квіти до підніжжя Братської могили.

 У  програмі заходу прозвучали тематичні пісні, присвячені ветеранам війни та вшанування їх подвигу, щиру вдячність молодого покоління за мужність і нескореність.  

Переглянути відеорепортаж із заходу можна за посиланням

https://youtu.be/ggUzxL62hS4?fbclid=IwAR1P8r-7K8gBXilkYexbyCV0crYaKVk6831Ew4nx1u2sYlWAXSVJqyY_pxc

Пам’ятні заходи у формі мітингів, покладань квітів, реквіємів та концертів пройшли цього дня і в інших закладах загальної середньої освіти району. Окрім цього, в закладах освіти району до пам’ятних дат було оформлено тематичні виставки, уроки пам’яті, патріотичні та історичні години, героїчні сторінки та бесіди.« повернутися до списку новин