Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Оздоровлення найменших у закладах дошкільної освіти району

  Закон України «Про дошкільну освіту» визначає збереження та зміцнення фізичного здоров’я дітей першочерговим завданням колективів закладів дошкільної освіти. Літо – особливий період для оздоровлення малят, їх загартування. З 3 червня 2019 року у всіх закладах дошкільної освіти району розпочалася оздоровча кампанія. 

     У ЦРД «Сонечко» смт Драбів діти постійно перебувають на свіжомуповітрі, на ігрових майданчиках.  Діяльність закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної.

   Вихованці дошкільного навчального закладу «Калинка» с.Золотоношка розпочинають свій день  з ранкової гімнастики на свіжому повітрі, що вводить дітей у  загальний ритм життя та створює їм гарний настрій. Значна увага приділяється проведенню на свіжому повітрі ігор  з піском, водою, повітрям, загартовуючим процедурам.

Спортивні розваги, змагання  стали необхідною умовою оздоровлення малят у ЦРД «Берізка» с.Шрамківка. 

 

Методист райметодкабінету                             О.М.Просяник« повернутися до списку новин