Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Відзначення Дня Соборності України у закладах освіти району

                                                      

      День Соборності України - свято, яке відзначають щороку в Україні 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. 

         З метою виховання в учнівської молоді патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу у всіх закладах загальної середньої освіти району були проведені заходи з нагоди Дня Соборності України: тематичні години спілкування «Єднаймось, браття, бо ми – один народ»,  урок пам’яті  «Україна – краплина сонця на карті»;  квест  «Ми – українці, наш дім – Україна!», флешмоб «Разом нас багато», «Перлина Україна», експрес-виставка «Україна - єдина!», «Соборна Україна – вільна та незалежна», «Соборність України: від ідеї до сьогодення», виставка-конкурс малюнків «Я живу на Україні», перегляд фільму «Соборна Україна: від ідеї до життя», випуск стінгазети «День Соборності України».

У Нехайківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» учнями початкових класів виготовлено лепбуки, а учнями старших класів створено фотоколаж.

У  Драбівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С.В.Васильченка-гімназія» проведено «тематичну поличку» до Дня Соборності України «Вона – наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна», яка дала змогу учням перевірити свої знання з історії України.

     У Золотоношківській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено зустріч з учасниками АТО/ООС та волонтерами. З великим зацікавленням та занепокоєнням школярі слухали розповіді українських воїнів, учні ставили багато запитань, а бійці ділилися враженнями від пережитого, закликали молодь виховувати патріотизм у серці зі шкільної парти та вірити у перемогу. Також у закладі проведено акцію єднання «Я люблю Україну».

      Для учнівської молоді Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С.В.Васильченка-гімназія» було організовано творчу зустріч з працівниками районної дитячої бібліотеки «Великий день злуки», а у Демківській ЗОШ І-ІІІ ст. невід’ємною частиною дня були інтерактивні музичні перерви «Пісні українського народу. Сила музики і слова».« повернутися до списку новин