Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

 

    1 вересня - День знань. У цей святковий день лунають теплі слова привітань для всієї освітянської родини та побажання школярам успіхів у навчанні.

Із розкішними букетами для вчителів та щирими посмішками зібралися на шкільні подвір’я учні закладів загальної середньої освіти району.

У цьому році свято Першого дзвоника в закладах освіти пройшло у новому форматі. Святкові заходи були проведені з урахуванням дотримання вимог, передбачених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50, та рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Для учнів у шкільних кабінетах були проведені заходи  у формі реклами навчального закладу «Відтепер учень я, член шкільної родини», квест «Знову разом», «Перший раз у школі», «Я – школяр», «У колі друзів»,  квест з елементами тренінгу «Мистецтво жити гідно», воркшоп «Ми об’єднуємо Україну», майстер-клас «Я люблю Україну», патріотичний дайджест «Україна  - єдина нація», анкетування думок «Україна починається з тебе», паркан думок «За крок до дорослого самостійного життя», вікторина «Про дотримання учнями обмежень задля запобігання поширенню ГРВІ COVID-19», круглий стіл «Образ сучасника. Як уберегтися від COVID-19.

Тож  ласкаво просимо до шкільної країни знань. Нехай уроки будуть не нудними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною !

   

                                             

 

                     

 

 

 « повернутися до списку новин