Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Шевченківські дні в закладах освіти Драбівського району

9 березня цього року світ відзначив 206 річницю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Упродовж Шевченківських днів,  у закладах освіти Драбівщини панував дух видатного поета та патріота нашої держави. Адже вчителі та учні організували багато цікавих та пізнавальних заходів: тематичні виховні години, конкурси на кращі ілюстрації до творів Кобзаря, конкурси читців поезії Т. Шевченка, виставки творів поета та кнг про його життя і творчість, флешмоби "Шевченкове слово живе поміж нас", "Шевченка слово зазвучить", "З Тарасом у серці", перегляд фільмів про творчість та життя Тараса Шевченка.

  

Зокрема, конкурси читців творів Кобзаря пройшли у Безбородьківській ЗОШ І – ІІІ ступенів, Демківській ЗОШ І – ІІІ ступенів, Драбово-Пристанційній ЗОШ І – ІІІ ступенів, Драбівському та Перервинцівському НВК.

Шрамківська ЗОШ І – ІІІ ступенів провела челендж з нагоди Шевченківських свят.

Свято «Ми не забудемо тебе, Тарасе» пройшло у Демківській ЗОШ І – ІІІ ступенів.

 

З 2 по 10 березня  2020 року  в Степанівській ЗОШ І – ІІ ступенів проходив тиждень "Тарас Шевченко - поет сучасний"Діти готували проєкти "Літературні ігри за творчістю Шевченка", "Сучасні пісні на вірші Тараса", "Сучасні образи Шевченка", "Відеоподорож Шевченковими місцями".

У Драбівському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія» відбулася літературна вікторина «Знавці Шевченкового слова» серед учнів 5 – 9 класів, інформаційна хвилинка для учнів 5 – 11 класів «Незабутній Шевченко», книжковий вернісаж «Шевченка – не поет, а голос душі українськеого народу»; інсценізація поеми Шевченка «Катерина» для учнів  6 - 8 класів.

  

У Драбово-Пристанційній ЗОШ І – ІІІ ступенів у рамках семінару-практикуму учителів, які атестуються в 2020 році було представлено літературно-музичну композицію «На перехрестях долі», присвяченою Шевченківським дням, яку підготували учителі української мови та літератури Івко О.М. та Харченко С.І..

 « повернутися до списку новин