Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Робоча зустріч з розгляду актуальних проблем освіти

                                          

5 лютого 2020 року проведено робочу зустріч голови Драбівської районної державної адміністрації Віктора Хруща з начальником відділу освіти Валентиною Шевчук та начальником групи з централізованого господарчого обслуговування закладів і установ освіти  відділу освіти  Сергієм Рибалкою, у ході якої розглянуто проблемні питання галузі освіти, пов’язані з приведенням мережі закладів освіти у відповідність до освітніх запитів населення та визначених показників бюджету галузі освіти.

 З вирішенням проблеми тісно пов'язане питання  створення опорних закладів: проблема добудови Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія» та  підвозу учнів до Шрамківської ЗОШ  І-ІІІ ст. (у майбутньому опорних закладів відповідно у Драбівській ОТГ та Шрамківській ОТГ).

У ході зустрічі проаналізовано реальний стан справ з добудови ІІ пускового комплексу  Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія» та придбання шкільного автобуса для Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст..

З метою активізації роботи з даних питань на Департамент освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації направлено Гарантійний лист та підтверджуючі матеріали для придбання шкільного автобуса для Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст.. Також обговорено питання щодо можливості включення Драбівського НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія»  до програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Теоретичні напрацювання робочої зустрічі стануть пріоритетом у практичній діяльності  райдержадміністрації, відділу освіти та Драбівської ОТГ.« повернутися до списку новин