Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Знайомимося з досвідом педагогів, які атестуються у 2020 році: Перервинцівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-днз"

18 лютого 2020 року вчителі Перервинцівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», які атестуються у 2020 році, ділилися своїм досвідом, педагогічними досягненнями, напрацюваннями та здобутками, яких їм вдалося досягти у міжатестаційний період.

Увазі присутніх було представлено урок хімії в 7 класі на тему «Взаємодія кисню зі складними речовинами. Поняття про окиснення (дихання, горіння, повільне окиснення). Умови початку і припинення горіння» (учитель – Розсоха Ідіана Дмитрівна, спеціаліст вищої категорії); спортивні змагання «Cool games» серед учнів 5 і 8 класу (учитель – Згуровська Наталія Петрівна, спеціаліст першої категорії) та інтегрований урок інформаційних технологій та трудового навчання в 11 класі на тему «Створення банку ідей з використанням хмарних технологій» (учителі – Дробот Іван Миколайович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель та Козоріз Петро Васильович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії).

Дробот І.М. також поділився досвідом роботи гуртка робототехніки, який діє в освітньому закладі.

     

Учитель української мови та літератури Слободян Лідія Іванівна (спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель) підготувала літературно-музичну композицію «У Вітчизни ніхто не відніме мене», присвячену 90-річчю від дня народження видатної української поетеси Ліни Костенко. У ході заходу у виконанні учнів школи звучали вірші Ліни Костенко, було презентовано уривок з поеми «Маруся Чурай», ознайомлено присутніх з деякими фактами біографії поетеси. Родзинкою свята стала пісня на слова Ліни Костенко, мелодію до якої створила вчителька англійської мови Перервинцівського НВК Гелевера Жанна Олександрівна.

    

 



« повернутися до списку новин