Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Підготовка до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») розпочалася

 

     Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») — один із найпопулярніших заходів, передбачених  районною   програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді

      Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 14.11.2019 №228  «Про проведення у 2019-2020 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та наказу відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації від 02.12.2019№208, у закладах загальної середньої освіти району розпочато організацію та підготовку до проведення початкового (шкільного) етапу наметових таборувань гри «Джура», яка проходитиме у квітні 2020 року.

      З метою навчання організаторів та відповідальних за проведення етапу «Рятівник» І районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 5 лютого на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора І.Момота відбувся обласний семінар-практикум.

       Участь у семінарі взяв керівник рою імені Івана Богуна  Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир  Пшеченко. Досвідом отриманих знань і вмінь на семінарі-практикумі, Володимир Миколайович поділиться із педагогічними працівниками та керівниками роїв закладів освіти району, які відповідають за підготовку гри шкільного та районного етапів, на нараді керівників роїв закладів освіти.

       Тож побажаємо, щоб військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») цьогоріч стала масовою серед школярів  та  стала важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості. 

 « повернутися до списку новин