Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

«Правила дорожні знать повинен кожний» - у подарунок від видавництва «ІнтролігаТОР»

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя, потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

      В рамках Тижня  безпеки дорожнього руху у закладах загальної середньої освіти  Драбівщини були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Безпека на дорозі - безпека життя», зустрічі з працівниками районного відділу поліції. В цікавих ігрових формах діти повторювали правила дорожнього руху, були виготовлені буклети «Безпека дорожнього руху», проведені конкурси дитячих малюнків «Твій друг - безпечний рух», вікторини для учнів 1-4 класів на тему: «Це потрібно дітям знати, щоб аварій уникати».

У Драбівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.В.Васильченка-гімназія» бібліотекар В.Д.Сотник ознайомила учнів початкових класів з книгою-розмальовкою Олександра Прилуцького «Правила дорожні знать повинен кожний» у подарунок від видавництва  «ІнтролігаТОР». Також ці книги-розмальовки отримали діти з особливими освітніми потребами, які відвідують інклюзивно-ресурсний центр.

         Ця, досить цікава книжечка у віршованій формі на пригодах звірят, навчає дітей, як потрібно правильно вести себе на дорозі. Вона не лише дає початкові знанням засвоєння правил дорожнього руху, а й вдосконалює знання і навички мистецтва розмальовки.

        Адміністрації навчальних закладів району виносять подяку видавництву «Інгалігатор»  за наданий цікавий та змістовний дидактичний матеріал.« повернутися до списку новин