Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ЗНАЙОМИМОСЯ З ДОСВІДОМ ПЕДАГОГІВ, ЯКІ АТЕСТУЮТЬСЯ У 2020 РОЦІ: ДРАБОВО-ПРИСТАНЦІЙНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ

11 березня 2020 року на базі Драбово-Пристанційної ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум на тему: «Освітній менеджмент в практичних ситуаціях функціонування ЗЗСО. Секрети успіху надавачів освітніх послуг», на якому присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи у міжатестаційний період педагогічних працівників, які атестуються у 2020 році.

    

Розпочався семінар з анкетування «Виявлення рівня емоційного вигорання», яке провела для учасників заходу практичний психолог школи Прудько І.В.

Далі педагогічні працівники, які прибули на семінар, ознайомилися з досвідом роботи Драбово-Пристанційної ЗОШ І – ІІІ ступенів, переглянувши відеопрезентацію, та відвідали шкільний музей, де дізналися багато нового з історії школи та села Драбове-Барятинське. Екскурсію провела учениця 10 класу Нужна Світлана за підтримки вчителя історії та правознавства Близнюка А.Ю.

  

Увазі учасників семінару було представлено приклад інтегрованого уроку біології та хімії в 10 класі на тему «Фотосинтез – невід’ємна частина життя на землі», який провели Павлик О.П., учитель біології, спеціаліст першої категорії та Дорошенко С.І., учитель фізики, спеціаліст першої категорії.

  

Світоглядні засади Нової української школи та роль вчителя як носія та провідника освітніх змін продемонстрували вчителі початкових класів Хитрик Надія Григорівна та Дорошенко Надія Дмитрівна, продемонструвавши фрагменти уроків «Я досліджую світ» у 1 та 2 класах.

  

Завершився семінар літературно-музичною композицією «На перехрестях долі», присвяченою Шевченківським дням, яку підготували учителі української мови та літератури Івко О.М., спеціаліст вищої категорії, старший вчитель та Харченко С.І., спеціаліст першої категорії.

  « повернутися до списку новин