Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Районні змагання з паркового спортивного орієнтування

10 жовтня 2019 року  з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулися районні особисто-командні змагання з паркового спортивного орієнтування бігом для учнів закладів загальної середньої освіти району за сприяння відділу освіти та сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Паркове спортивне орієнтування -  вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти і компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів, стає досить популярним серед школярів району.

Підготовка та безпосереднє проведення змагань було доручено  колективу Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мануйленку А.Г., Пшеченку В.М., керівникам туристичного гуртка, який має декілька напрямків: пішохідний туризм, велосипедний  туризм, водний туризм, спортивне орієнтування і має достатній досвід в  організації та проведенні туристичних змагань для учнів шкіл Драбівського району.

 У районних змаганнях взяли участь  команди Золотоношківської загальноосвітньої школи  І –ІІІ ст. (2 команди), Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи  І –ІІІ ст., Перервенцівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» та Великохутірської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ст. (3 команди).

У командному заліку перемогу здобули:

   1місце – Золотоношківська загальноосвітня школа  І –ІІІ  ст.(група 1)

   2 місце– Перервенцівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня

    школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»    

   3місце- Золотоношківська  загальноосвітня школа  І –ІІІ  ст.(група 1).

Нагороди переможцям (грамоти, медалі та Кубок-переможця) вручили заступник голови райдержадміністрації Людмила Рудик та начальник відділу освіти Валентина Шевчук.

                                              Вітаємо всіх учасників змагань!

 « повернутися до списку новин