Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

Дорогі друзі!

       Прийміть найщиріші вітання з нагоди   Дня Державного Прапора та Дня незалежності України!

       Поєдналися воєдино дві знаменних дати, які навіки увійшли в історію молодої держави – України – золотою сторінкою її біографії, започаткували нову епоху в житті нашого народу та мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

      Отримання статусу незалежності, суверенної держави дало змогу Україні зайняти власне місце на карті Європи і світу, а українцям довести свою самобутність як висококультурної нації з великою історією і багатими традиціями, що заслуговує на повагу та визнання.

   Україна пройшла нелегкий шлях боротьби для здобуття своєї незалежності,   яка триває донині. Тому ми повинні усвідомити, що несемо спільну відповідальність за розбудову нашої держави. Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни!

      Дай нам, Боже, віри і злагоди, одностайності і взаєморозуміння у спільній праці, що буде запорукою щасливого майбутнього. Нових починань і звершень в ім`я соборної і процвітаючої України.

                    З повагою, начальник відділу освіти Валентина Шевчук

 « повернутися до списку новин