Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Учнівська команда Погребської ЗОШ І-ІІІ ст - учасник четвертого регіонального фестивалю з робототехніки

Дедалі частіше наше життя пов’язується з такою прикладною наукою як робототехніка, яка допомагає автоматизувати складні технологічні процеси та операції. Робототехніка   займається проектуванням, розробкою, будівництвом, експлуатацією та використанням роботів та робототехнічних систем та є серед обов’язкових предметів майже у всіх європейських школах. Головна фішка вивчення цього предмету – практичний формат. І найважливіше – ця наука об’єднує програмування, алгоритміку, логіку, механіку, математику, проектування та фізику. Створюючи щось цікаве та незвичайне, дитина не тільки розвиває творчі здібності, але й підтягує рівень знань з точних наук.

25 січня 2020 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради відбувся четвертий регіональний фестиваль з робототехніки. Учасниками фестивалю FIRST LEGO League стали понад 500 учнів, які представляють 148 команд закладів освіти Черкащини. В означеному заході взяли участь  також учні Погребської ЗОШ І-ІІІ ст. Драбівської районної ради.

Тема Сезону 2019 - 2020 «CITYSHAPER – формуй місто» 

присвячена дослідженню та вирішенню проблем зростаючих мегаполісів і розбудови  зручної та доступної інфраструктури для мешканців міст.

Фестиваль з робототехніки включав наступні номінації:  Гра роботів,  Дизайн робота, Основні цінності, Проєкт, СУМО та СЛАЛОМ.

З метою виявлення перспективних та обдарованих дітей, представлення їх досягнень у галузі конструювання, робототехніки та програмування  вперше серед учасників фестивалю була  команда Smart Brains Погребської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя інформатики Литовченка М.І.

     Команда учнів 9-10 класів у складі Богославця Руслана, Гори Сергія,  Дехтярьова Вадима, Судді Ольги, Йоненко Софії, Шайтан Крістіни, Шевченка Назара взяла  участь у трьох номінаціях: «Сумо дистанційне», «Слалом» та «Гра роботів».

    У номінації «Сумо дистанційне» Шевченко Назар виборов 4 місце серед 52 учасників.

 Детальніше з інформацією про проведений захід можна познайомитися за посиланням    http://oipopp.ed-sp.net/?q=node/46276

 « повернутися до списку новин