Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

З 3 лютого 2020 року в Україні стартує реєстрація на ЗНО

З понеділка, 3 лютого 2020 року, в Україні починається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), повідомив Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

«Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року», – сказано у повідомленні.

В УЦОЯО зазначили, що для успішної реєстрації на складання ЗНО необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

Процедура реєстрації залежатиме від того, чи проходитиме особа державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Передбачено окрему процедуру реєстрації тих, хто складатиме ДПА у формі ЗНО, і тих, хто не складає ДПА у формі ЗНО.

ДПА/ЗНО складають ті, хто в 2020 році здобуває повну загальну середню освіту, планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврський рівень – випускники закладів загальної середньої освіти, учні (слухачі) закладів професійної освіти, студенти закладів вищої освіти, випускники закордонних закладів освіти 2020 року.

Лише ЗНО складають випускники минулих років, які вже мають атестат про повну загальну середню освіту та планують вступати на бакалаврський рівень.

В УЦОЯО нагадали, що за потреби зміни до реєстраційних даних можна буде внести також з 3 лютого до 24 березня.

З термінами проведення ЗНО можна познайомитися за посиланням

 http://testportal.gov.ua/zno-2020-2/

 

 « повернутися до списку новин