Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Драбівського району

   

  28 лютого 2020 року у приміщенні районного Будинку дитячої творчості Валентина Шевчук, начальник відділу освіти районної державної адміністрації, провела  нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти Драбівського району.  

      У  нараді взяв часть Віктор Хрущ, голова Драбівської районної державної адміністрації, який  звернув увагу на шляхах модернізації системи освіти, запровадженні передових європейських стандартів, забезпеченні інноваційного розвитку галузі. "Сучасне навчання повинно здійснюватися через реальну діяльність. Співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителями, учнями, адміністрацією та батьками – наріжний камінь, який допоможе досягти конкретних результатів. Тільки так можливо досягти головної мети: змінити освітнє середовище, впровадити ефективне навчання школярів",- зазначив очільник району. Віктор Хрущ акцентував увагу на економному та раціональному використанні бюджетних коштів,  посиленні фінансово-бюджетної дисципліни та підвищенні якості надання освітніх послуг.  

                                          

 

   Значна увага на нараді приділялась висвітленню питання щодо запобігання занесенню та поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом. Василь Охрімчук, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Драбівського районного управління ГУ ДПСС в Черкаській області, надав рекомендації щодо профілактики захворювання та реагування на COVID-19.

    Про особливості проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х, 11-х класів та участі випускників 11 класів у зовнішньому незалежному оцінюванні інформувала Лідія Прядко, методист районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації. 

    На питанні вибору підручників для 3 та 7 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів для 3 та 7 класів закцентувала увагу Валентина Перепелиця, методист районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації.

     Важливим та відповідальним етапом у сьогоденні директорів шкіл є підготовка до якісного та змістовного відпочинку та учнів. Питання «Про підготовку до літнього оздоровлення та відпочинку учнівської молоді – 2020» висвітлила Наталія Легоша, в.о. завідувача районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації.

На нараді також йшлося про облік, контроль та важливість економії енергоносіїв. Детальний аналіз використаних енергоресурсів здійснив Анатолій Муравинець, інженер-будівельник господарської групи відділу освіти районної державної адміністрації.

              За підсумками наради видано конкретні доручення.« повернутися до списку новин