Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Розглянуто порядок та особливості проведення інституційного аудиту закладу освіти

Питання забезпечення внутрішньої системи  якості освіти у закладі загальної середньої освіти - ключове завдання сучасності, вирішення якого залежить від керівника закладу освіти. Саме цьому актуальному питанню було присвячено семінар – практикум, який відбувся 15 листопада 2019 року   під керівництвом начальника відділу освіти райдержадміністрації Валентини Шевчук. У заході взяли участь керівники закладів загальної середньої освіти, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету.

Перед   практичною частиною семінар-наради було проведено тестування на обізнаність керівника закладу загальної середньої освіти на предмет проведення інституційного аудиту шкіл.

 Нужна Т.П., директор Безбородьківської ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомила присутніх із останніми подіями, які відбуваються в освіті.

Валентина Шевчук висвітлила основне питання порядку денного про дотримання керівниками закладів освіти статті 41 Закону України «Про освіту» в частині функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти та проведення інституційного аудиту: порядку проведення та результати. Також було звернуто увагу директорів шкіл на неухильне забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту».

В обговоренні питання щодо формування освітнього середовища закладу освіти взяла участь Людмила Бугай, директор Драбівського навчально-виховного комплексу  «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка – гімназія»; питання щодо системи оцінювання здобувачів освіти – Ніна Бойко, директор Шрамківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; з питань педагогічної діяльності,  атестації та сертифікація педагогічних працівників – Людмила Козоріз, директор Перервинцівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»; з питань основних підходів до управлінської діяльності в закладах освіти – Людмила Чернова, директор Драбово-Пристанційної загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.

 Семінар завершився розглядом організаційних, виробничих та актуальних питань освітнього процесу в закладах освіти. Керівників закладів освіти ознайомлено з порядком та особливостями проходження медичних оглядів педагогічними працівниками у 2020 році.

За підсумками семінару прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.

                          З інформаційними матеріалами семінару познайомитися за посиланням

Абетка для директора 

А К Т, складений за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти                            « повернутися до списку новин