Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Вітаємо учасників конкурсу на краще есе «Кожен із нас президент»

12 грудня 2019 року за ініціативи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Черкащини відбувся  конкурс на краще есе «Кожен із нас президент», у якому взяли участь Петренко Каріна та Швидка Адріана, учениці 10-Б класу Драбівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С.Васильченка-гімназія».

 На початку засідання учасників привітав Голова оргкомітету конкурсу, завідувач кафедри державно-правових дисциплін навчально-наукового інституту економіки і права, кандидат юридичних наук, доцент Кононенко Ю. С., який зауважив що конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей області, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Церемонію нагородження розпочала заступних голови оргкомітету доктор юридичних наук, професор кафедри державно-правових дисциплін навчально-наукового інституту економіки і права Обрусна С. Ю., яка повідомила що критеріями оцінювання учнівських робіт були  відповідність обраній темі, креативність та професіоналізм. Переможці конкурсу були нагороджені пам’ятними дипломами, зокрема, Петренко Каріна Юріївна отримала диплом ІІІ ступеня за перемогу у ІІІ етапі конкурсу на краще есе «Кожен із нас президент», а роботи занесені до збірника під одноіменною назвою конкурсу.

 Вітаємо переможницю, а також її наставника, вчителя історії та правознавства 

      Пилипенко М.О., зичимо подальших успіхів  та нових здобутків!
 

 « повернутися до списку новин