Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ

Щороку 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Це одне із знакових офіційних свят у новітній історії нашої держави, яке  присвячене двом українським революціям: Помаранчевій (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 10.11.2020 №6/1346-20 та рекомендацій КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» щодо відзначення у 2020 році в закладах загальної середньої освіти Дня Гідності та Свободи у школах району були проведені тематичні заходи: уроки-мужності «Україна – територія Гідності і Свободи», «Зима, що нас змінила», виховні години «Мамо, я не повернусь», «Україна – країна нескорених», бесіди «День Гідності та Свободи», «Пам’ятаємо Майдан», конкурси читців «З любов’ю до України».

 

Серед учнів Безбородьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Яворівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-днз» був проведений конкурс творів-роздумів на тему: «Що я можу зробити для України?», у Білоусівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся загальношкільний виховний захід «З Україною в серці», а в  Степанівській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено круглий стіл «Сплетімо вінок Україні сьогодні». Одинадцятикласники  Перервинцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - днз» разом з учителем історії провели інформаційний дайджест «Майдан та українська національна ідея».

  

Не залишив нікого байдужим перегляд відеофільмів «Хронологія подій 18-19 лютого. Майдан 2014», «Хоробрі серця» учнями  Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Степанівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Нехайківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - днз».

З метою віддання шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини учасники освітнього процесу Демківської ЗОШ І-ІІІ ступенів., Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у флешмобі  «Наш символ Гідності та Свободи».

  

Не залишись без уваги учнів та педагогів книжкові виставки шкільних бібліотек «День Гідності та Свободи», виставки дитячих малюнків «Славлю Україну», «Життя, закарбоване у вічності».



« повернутися до списку новин