Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Заходи до Дня Гідності та Свободи в закладах загальної середньої освіти Драбівщини

 З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття в закладах загальної середньої освіти району 21 листопада 2019 року було організовано та проведено  тематичні заходи, у яких взяли участь керівники району.

 Володимир Лобода, перший заступник голови районної державної адміністрації, відвідав Нехайківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та виховну годину на тему: «Народ мій є! Народ мій завжди буде!»  

Володимир Дзега, голова районної ради, побував на загальношкільному заході на тему: «Народжені вмерти за Батьківщину, залишаються жити у віках» у Білоусівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

  У закладах освіти були проведені зустрічі  учнівської молоді із земляками - учасниками бойових дій в зоні АТО; класні виховні години «Гідність і революцію герої творили, волю свою боронили»; літературні читання «Моя Україна єдина і вільна»; виставки дитячих малюнків «Ще не вмерла України ні слава ні воля»; урок-реквієм «Вшануємо честь і подвиг героїв», здійснено перегляд документального фільму «Небесна сотня. Зима, що нас змінила»; диспут на тему «Вчимося захищати свої права і свободи»; «круглий стіл» на тему: «Сім’я – основа виховання громадянина України».

У Драбівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  ім.С.В.Васильченка – гімназія» проведено відео-урок мужності «Україна гідна свободи».

 У шкільних бібліотеках організовано книжкові виставки на тему: «Україна: незалежність, гідність, свобода», присвячені героїзму учасників Революції Гідності та антитерористичній операції на сході України. З учнями початкових класів виготовлено паперові журавлики як символ любові до України.

Працівники відділу освіти взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку  «Борцям за єдність та незалежність України».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії!« повернутися до списку новин