Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ

Щедрий Вівторок - всеукраїнський день добрих справ, який вперше відбувся 27 листопада 2018 року. У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. У 2020 році  Щедрий Вівторок пройде 1 грудня.

Щедрий Вівторок вперше об’єднав всю країну навколо добрих справ та вкотре довів, що українці - нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує.

Взяти участь у Щедрому Вівторку може кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, школи і університети, магазини і кафе.

Цьогоріч уся освітянська родина району долучилися до даної події. У всіх закладах загальної середньої освіти у цей день були проведені години спілкування «Добро починається з тебе», «Посели добро в серці».

    

  

До найдобрішого дня року учні Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ст. разом з батьками та вчителями  взяли участь в акції «Допоможи воїну АТО», під час якої було зібрано та передано продукти харчування і засоби гігієни нашим воїнам. Волонтерський рух - дуже популярний спосіб надати допомогу усім хто цього потребує. Так волонтери Білоусівського закладу загальної середньої освіти упорядковували могилу загиблого героя, односельчанина Шевченка В.В., загін «Доброчинці» Демківської ЗОШ І-ІІІ ст. та загін «Добротворці» Нехайківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» надали допомогу пристарілим людям, упорядкували могилу Невідомому солдату. Учні Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст. традиційно сплели маскувальну сітку для воїнів АТО.

   

Шкільні бібліотекарі району щодня радо зустрічають своїх маленьких читачів новенькими книжечками. Завдяки добрій справі - акції «Подаруй шкільній бібліотеці книгу» та «Ми – друзі природи», яку підтримують школярі, шкільні бібліотеки Нехайківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз», Митлашівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-днз», Перервинцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» поповнилися цікавою літературою.

«Поспішаймо творити добро і життя навколо стане світлішим» під цим гаслом живе і працює шкільна родина Погребської ЗОШ І-ІІІ ст., Драбово-Пристанційної  ЗОШ І-ІІІ ст. Традиційно щороку на територіях шкіл висаджуються дерева.

Щедрий Вівторок об’єднав усі класи Степанівської ЗОШ І-ІІ ст., Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів у фойє навчальних закладів, де проходив ярмарок під гаслом «Твори добро, бо ти людина». Діти торгували домашніми смаколиками, вітамінними напоями. Зібрані кошти підуть на допомогу онкохворим дітям та дітям-інвалідам. А скільки радості і захоплення викликало в учні початкових класів Бирлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які зробили добру справу для птахів шкільного саду, вивісивши годівнички з зерном.

Щедрість і доброта, порядність людська – все це ми бачимо у нашій праці; навчаємо, виховуємо  своїх дітей так, щоб вони могли передати цю науку і дітям своїм, і внукам, і правнукам.

 « повернутися до списку новин