Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Відбувся районний етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу,  в закладах загальної середньої освіти Драбівського району було проведено шкільний та районний етапи Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Шкільний етап конкурсу було проведено з 9 по 13  листопада 2020 року з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіоні та з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України інфекційної хвороби коронавірус COVID-19. За результатами шкільного етапу були визначені учасники районного етапу конкурсу.

Районний етап конкурсу було проведено 14 листопада 2020 року в дистанційному режимі з використанням платформи ZOOM.

У районному етапі конкурсу взяли участь 28 учнів 3 – 11 класів з 6 закладів освіти.

Найкращі результати показали учні Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія» Драбівської селищної ради Черкаської області: Зей Єгенія (3А клас), Шемігон Марія (4А клас), Перепелиця Поліна (6А клас), Діхтяренко Яна (7А клас), Гунько Вікторія (8А клас), Степанець Віталіна (10А клас), Лимаренко Владислава (11А клас).

Учасниками обласного етапу олімпіади визначено трьох учнів: Зей Євгенію, Шемігон Марію та Перепелицю Поліну.« повернутися до списку новин