Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Про хід підготовки закладів освіти району до нового навчального року

19 серпня 2019 року відповідно до плану роботи відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації відбулася нарада з директорами закладів загальної середньої освіти району під головуванням начальника відділу освіти Валентини Шевчук, у якій взяли участь працівники відділу освіти та директори закладів освіти району.  

У ході наради було розглянуто питання щодо підготовки та організованого початку 2019/2020 навчального року в закладах освіти району; про проведення районної серпневої конференції та засідань методичних об’єднань вчителів; про ефективне використання електроенергії та дотримання лімітів; про організацію харчування в закладах освіти; про медичні огляди працівників та учнів закладів загальної середньої освіти та допуск до занять фізичною культурою і спортом; про обстеження дітей з особливими потребами.

Начальник відділу освіти подякувала педагогічним колективам, які спрямовували свої зусилля для  створення сучасного освітнього середовища, за великий обсяг  проведених робіт щодо підготовки закладів освіти до організованого початку навчального року. Інформуючи про стан підготовки навчальних закладів в районі, Валентина Степанівна зазначила, що підготовка підходить до завершення, але до першого вересня  усі ремонтні роботи мають бути виконані.
     За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації, упродовж 12- 16 серпня 2019 року   проведено огляд стану готовності навчальних закладів до нового навчального року, в яких взяли участь представники ДСНС України та Держпродспоживслужби.  За результатами огляду озвучено проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення, визначено шляхи їх вирішення, надано відповідні рекомендації та доручення щодо забезпечення виконання поставлених питань.

Проведення наради дало змогу кожному з учасників зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє щодо ефективного здійснення діяльності в школі.

Підводячи підсумок, Валентина Шевчук зазначила, що питання готовності закладів освіти до 2019-20 навчального року буде розглянуто на засіданні колегії районної державної адміністрації 27 серпня 2019 року та поставила завдання стовідсоткової готовності усіх шкіл до початку навчального року.

Детальніше з матеріалами підготовки закладів освіти познайомитися за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=tHr3uxwrwOM« повернутися до списку новин