Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Взяли участь у тренінгу з написання малих грантів публічної дипломатії

 21  лютого 2020 року за сприяння Посольства США в Україні  та участі Департаменту освіти і науки Черкаської  обласної державної адміністрації на базі комунального навчального закладу  «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  для керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, обєднаних територіальних громад, керівників професійних (професійно-технічних), інтернатних закладів освіти, представників громадських /недержавних організацій у галузі освіти і культури, відбувся тренінг на тему: «Програма написання малих грантів публічної дипломатії: академічні та освітні програми», який провела фахівець з питань освіти Посольства США Віра Терновська.

  Учасники тренінгу розглянули питання щодо основ проєктного менеджменту: що таке проєкт; типовий зміст та форма грантової заявки; бюджетування для проєкту; грантові програми: Програма малих дипломатичних грантів – освіта, Посольство США; типовий зміст грантової заявки; бюджетування для проєкту.

Участь у тренінгу додала нових знань щодо правильності  оформлення грантових заявок задля здобуття перемоги у освітньому проекті.

     

Теми освітніх проектів, які підпадають під вимоги програми: • Проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, залучаючи компоненти американської системи освіти. • Проекти, що фокусуються на підтримці та інституціоналізації академічної доброчесності в українських освітніх установах. • Проекти чи події, організовані та проведені в українських освітніх установах, за участю американських експертів із сталого економічного розвитку, виборів/демократичних реформ, прозорості, підприємництва, лідерства та/або інновацій. • Освітні проекти та програми, що розвивають тему жіночого підприємництва та лідерства в сферах комерції, фінансів та економіки; • Проекти, спрямовані на створення програм американських студій в українських освітніх закладах. • Академічні програми, які включають американський компонент, спрямований на розвиток та посилення значення толерантності, різноманітності та інклюзивної освіти в середніх загальноосвітніх школах та/або у ВНЗ. • Проекти, стпрямовані на підтримку внутрішньо переміщених вищих навчальних закладів з окупованих територій України, викладацького складу, студентів та адміністративного персоналу, а також на підтримку спільноти, в якій вони перебувають на теперішній час.« повернутися до списку новин