Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

До початку нового навчального року - подарунки для школярів

         

 

                                                                        Вересневий туман

                                                                                       Огортає світанкові роси.

                                                                  Це початок дзвінкій

                                                                                 Гомінливій школярській порі

Новий 2019-20 навчальний рік, який розпочався 2 вересня, у понеділок, в усіх закладах освіти району, подарував школярам чудові свята, які об’єднали від найменших першокласників (у районі їх 229) до старшокласників, які стоять на порозі дорослого життя. Відзначення Дня знань відбувалося у креативній формі. До традиційних елементів урочистостей: виступу директора школи, привітань першокласників та звучання шкільного дзвоника додались сценічні елементи хореографії, приємні та цікаві  сюрпризи

.

Представники районної влади  взяли участь в урочистих заходах з нагоди Першого дзвоника, відвідали освітні заклади та вручили подарунки. Подарунком для першокласників району стало оновлене освітнє середовище, нові шкільні парти, комп’ютерне та дидактичне обладнання, яке повністю надійшло відповідно до замовлення відділу освіти.

Детальніше про святкування Дня знань у Драбівському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С.Васильченка-гімназія " за посиланням  https://ilhenkoss.io.ua/album

Подарунком від влади для дітей з особливими освітніми потребами став сучасний інклюзивно-ресурсний центр, для якого відведено частину приміщення районного Будинку дитячої творчості, на капітальний ремонт якого виділено  290 тис. грн. Для дітей з особливими освітніми потребами –це чудова можливість отримувати якісні освітні послуги. У закладі створено комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, кімнати облаштовано меблями, необхідною технікою та обладнанням.

 Привітати   з відкриттям Центру завітали перший заступник голови Драбівської райдержадміністрації Володимир Лобода, голова Драбівської районної ради Володимир Дзега, заступник голови Драбівської  райдержадміністрації Людмила Рудик, заступник голови Драбівської районної ради Тетяна Богославець, начальник відділу освіти Валентина Шевчук, які сердечно подякували усім, хто долучився до створення такого необхідного закладу, який забезпечить усім дітям, незалежно від їх особливостей, нормальну освіту та дасть ще більше шансів знайти свій шлях у майбутньому, а також директору та педагогам ІРЦ за те, що взялися до виконання такої складної, але дуже необхідної роботи. 

Фотозвіт про відкриття КУ "Інклюзивно-ресурсний ценр" переглянути за посиланням    https://ilhenkoss.io.ua/album

Відеорепортаж відкриття переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=jo-r8TSHGjU

Учні Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія» також отримали  подарунок від депутата обласної ради Г.І.Плічка  - сучасний майданчик із штучним покриттям для занять футболом. На майданчику  у перший день відкриття відбувся турнір з міні –футболу, який продовжив  День знань для вболівальників спорту.

  « повернутися до списку новин