Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Працівників дошкільної освіти Драбівщини привітали з професійним святом – Днем дошкільника

     

27 вересня 2019 року традиційно в музичному залі Центру розвитку дитини «Сонечко» смт Драбів відбулося свято  з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.  У святковій атмосфері зібрались керівники закладів дошкільної освіти, вихователі дошкільних груп, кращі працівники закладів дошкільної освіти та запрошені керівники районної влади, сільські та селищні голови.

    З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Драбівської районної державної адміністрації  Людмила Рудик та голова Драбівської районної ради Володимир Дзега. Вони привітали присутніх зі святом, подякували за плідну працю та досягнуті успіхи і вручили нагороди.

 Теплими оплесками присутні зустріли начальника відділу освіти Валентину Шевчук, яка подякувала  працівникам дошкільних установ  за  щоденну самовіддачу, любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм щоденну   та вручила кращим працівникам дошкільної галузі нагороди.

Щирі слова подяки адресувала працівникам дитсадків   голова профспілки працівників освіти і науки України  Людмила Бут.

Святкового настрою додали пісенні та танцювальні номери, котрі підготували разом із своїми вихованцями працівники Центру розвитку дитини «Сонечко» селища Драбів.

  Наповнені любов’ю та щирими усмішками були  вітання від першокласників Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.ім.С.Васильченка-гімназія»: у піснях та віршах вони подякували за щиру турботу своїм наставникам, побажавши їм посмішок, здоров’я та наснаги.

Приємні хвилини естетичної насолоди присутні отримали від пісень у виконанні  Сергія Ткача, Даші Ткач, педагогів Центру розвитку дитини «Сонечко» Зої Скорофатової  та Олександра Жаркова.

Організаторам Дня дошкілля, ведучим Пивовар Юлії та  Скляр Наталії, вдалось створити невимушену сімейну атмосферу душевної близькості, позитивного настрою та святковості для усіх присутніх.

Фотозвіт із проведеного заходу переглянути за посиланням: https://ilhenkoss.io.ua/album893743

Відеорепортаж із заходу переглянути за адресою: 

 https://www.youtube.com/watch?v=rOZU2RDCs9U « повернутися до списку новин