Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Навчаються педагоги-початківці

                                         

18 грудня 2019 року на базі Демківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний інтегрований семінар вчителів початкових класів, історії, української мови та літератури, біології з проблеми: «Використання інноваційних технологій для проведення нестандартних інтегрованих уроків».
             Вчитель початкової школи Бойко Руслана Василівна провела для колег-початківців інтегрований урок з природознавства, математики та образотворчого мистецтва з учнями 3-го класу. Обравши тему уроку «Птахи», вчитель використала хороший демонстраційний матеріал, закріпила вміння учнів додавати та віднімати круглі десятки із переходом через розряд ознайомила учнів з додаванням і відніманням круглих сотень. Школярі у парах творчо виготовили аплікацію «Птахи - снігурі». Робота педагога відзначалася активністю здобувачів освіти, майстерним використанням інформаційних технологій.


      Колеги району обмінялися досвідом роботи з використання інноваційних технологій для реалізації Концепції нової української школи.
      У ході педагогічного брифінгу педагоги-початківці обговорили нормативні документи та новинки навчально-методичних 
посібників МОН України новій українській школі.« повернутися до списку новин