Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Дидактичний матеріал для 1 класу Нової української школи

З метою облаштування освітнього середовища для перших класів, яке має забезпечити доступність і комфортність сучасних умов навчання, розвитку та спілкування учасників освітнього процесу, забезпечення сучасним навчальним обладнанням, засобами навчання, відповідно до Примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, затверджених наказом МОН України від 13.02.2019 № 137 відділом освіти проведено тендер для закупівлі дидактичних матеріалів на суму 252864 грн. ( 229874 грн. -кошти освітньої субвенції, 22990 грн. - виділено із районного бюджету). Згідно з умовами договору почалися перші поставки дидактичного матеріалу.

7 серпня 2019 року   частина дидактичних матеріалів надійшла до відділу освіти. Серед отриманого навчального приладдя є глобуси, демонстраційні куби, набори цифр та дорожніх знаків для індивідуальної роботи з учнями, терези, набори музичних інструментів, демонстраційні комплекти вимірювальних приладів, настільні розвивальні ігри.

Дидактичні матеріали, що надійшли, високої якості та повністю відповідають вимогам. Одразу ж після доставки усього замовленого товару буде розподіл відповідно до замовлень закладів освіти району.« повернутися до списку новин