Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Продовжується підготовка вчителів Драбівщини до роботи в умовах Нової української школи

Продовжується підготовка вчителів Драбівщини до роботи в умовах Нової української школи за участю фахівців Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Тренінги, семінари- практикуми та інші сучасні інтерактивні форми роботи спрямовані на професійний розвиток вчителів через рефлексію власної фахової діяльності, а також на самооцінювання та співпрацю з іншими вчителями, усвідомлення ролі учителя як фасилітатора.

 

З 13 по 15 вересня 2019 року на базі Драбівського районного будинку дитячої творчості та Драбівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія" методистом з іноземних мов лабораторії гуманітарних дисциплін КЗ "ЧОІПОПП ЧОР" Пахомовою Т.Г. була проведена навчальна сесія  для вчителів іноземної мови, які навчатимуть учнів 3-4 класів у 2020-2021 та 2021-2022 навчальних роках. Навчання пройшли 23 вчителі закладів загальної середньої освіти Драбівського району та об'єднаних територіальних громад, які входять до його складу.

Програма тренінгів розроблена Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України.


 

14 вересня 2019 року на базі Драбівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія" відбувся семінар-практикум з підготовки вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Драбівського району та об'єднаних територіальних громад, які раніше були в складі вказаної територіальної одиниці, до якісного викладання музичного мистецтва відповідно до вимог Концепції "Нова українська школа".

У роботі семінару взяли участь вчителі музичного мистецтва та вчителі початкових класів, які самі викладатимуть музичне мистецтво у першому класі у 2020-2021 навчальному році.

У процесі тренінгового заняття вчителі опановували методичні та дидактичні основи викладання навчального курсу "Мистецтво", знайомились із основами інтеграційної технології, практично опрацьовували комплекс інноваційних методів, форм, прийомів, засобів викладання інтегрованого курсу.

Учасники обговорили музично-дидактичні ігри на уроках освітньої галузі "Мистецтво" та переглянули майстер-клас "Використання ігрових форм роботи на уроках інтегрованого курсу "Мистецтво".

Семінар-практикум провів Гловацький Сергій Віталійович, методист лабораторії виховної роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», тренер-педагог НУШ.

 

 « повернутися до списку новин