Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Обговорено питання створення на Драбівщині опорної школи та її філій

   

  Питання створення  на Драбівщині опорної школи та її філій стало предметом обговорення на засіданні координаційної ради райдержадміністрації з питань складання районного плану формування освітніх округів та модернізації мережі навчальних закладів і установ освіти, яка відбулася 11 лютого 2020 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації, голови координаційної ради Володимира Лободи.

    Володимир Лобода наголосив на тому, що створення опорних шкіл – це пріоритетний напрям у підвищенні рівня якості освіти, головна мета яких забезпечити дітям  рівні можливості доступу до якісної освіти. Створення опорного закладу – це також можливість для залучення коштів для придбання шкільного автобуса, покращення матеріально-технічної бази закладу та проведення заходів з енергозбереження.

       Валентина Шевчук, начальник відділу освіти, охарактеризувавши Положення про освітній округ і опорний заклад освіти, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 №532, акцентувала увагу керівників ЗЗСО на порядок утворення та основні засади діяльності опорних закладів освіти.

          Керівники  закладів загальної середньої освіти району  проаналізували перспективи розвитку шкіл та власні  пропозиції щодо створення опорної школи та її філій

      За розглядом даного питання було прийнято рішення щодо створення  на Драбівщині опорного закладу з дотриманням  визначених процедур.  

 « повернутися до списку новин