Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Засідання школи новопризначеного керівника закладу дошкільної освіти

6 листопада 2019 року на базі дошкільного навчального закладу «Яблунька» с. Мойсівка відбулося засідання районної школи новопризначеного керівника закладу дошкільної освіти з проблеми: «Формування ключових компетентностей керівника закладу дошкільної освіти».
Метою заходу стало ключове питання щодо формування у педагогів вміння управляти всіма ланками роботи закладу дошкільної освіти, вдосконалення професійної компетентності.
Керівник дошкільного навчального закладу «Яблунька» с. Мойсівка  Заїка Ганна Михайлівна ознайомила слухачів із сучасним предметно-розвивальним середовищем групової кімнати для формування компетенції дітей різновікової групи та проінформувала присутніх  щодо системи роботи закладу  для забезпечення якісної дошкільної освіти в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

У ході педагогічного брифінгу методист районного методичного кабінету Просяник О.М. ознайомила керівників з новими нормативними актами у сфері освіти.
 Алгоритм взаємодії з батьківською громадськістю для надання якісних освітніх послуг - ключовий момент майстер-класу педагогічного колективу ДНЗ «Яблунька». Вихователь закладу Суддя Н.М. представила колегам нову форму роботи - плейбек - театр, який є новою ефективною формою ситуаційного навчання і взаємодії дітей, батьків та педагогів на тему: «Осінь в гості завітала».

У ході зустрічі з новопризначеними керівниками проведено семінар-колоквіум з організації діловодства в закладах дошкільної освіти (робота з наказами з урахуванням змін у законодавстві, класифікація наказів, розподіл наказів за видами залежно від строків зберігання, розподіл наказів за групами залежно від строків зберігання, формування справ з наказами, розподіл наказів з кадрових питань, реєстрація наказів), а також порядку та структури щорічного звіту завідувача перед педагогічним колективом та громадськістю.

Методист районного методичного кабінету Просяник О.М., керівник школи новопризначеного керівника Скорофатова З.Т. надали експрес – консультації щодо управління всіма ланками закладу дошкільної освіти.

                                                 Підготувала та провела методист РМК Олена ПРОСЯНИК

 

 « повернутися до списку новин