Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Знайомство з досвідом колег - освітян Київщини

Мандрівки вчать більше, ніж будь-що.

Іноді один день, проведений в інших місцях,

дає більше, ніж десять років життя вдома

Анатоль Франс

Участь у VIII Київській щорічній конференції на тему: "Створення сучасного освітнього середовища в закладах освіти Київської області: управлінський аспект", яка проходила упродовж 27 - 29 листопада 2019 року додала нових знань щодо створення хмарних сервісів на базі "Google Apps for Education, принесла приємні враження від перебування у закладах освіти Київщини: Київській школі №309, гімназії в Броварах, гімназії в Ковалівці, ліцеї у Щасливому; надихнула на нові ідеї, спрямовані на розвиток освіти.

Створення сучасного освітнього середовища у  закладах освіти Київщини, нові технології навчання та розвитку особистості привернули увагу та викликали захоплення кожного із 90 учасників, які прибули з 19 областей України. Це і особливості роботи з обдарованими учнями, креативний підхід до організації позашкільної роботи, участь у міжнародних проектах, партнерська взаємодія – ці та багато інших питань зацікавили учасників конференції.

Відвідини меморіального музею-садиби народного співака Івана Козловського в Мар'янівці додали естетичної насолоди, наситили енергією краси та гармонії!

  « повернутися до списку новин