Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Відвідали Міжнародну виставку та отримали нагороди

              

         Педагоги Драбівщини щороку є учасниками та переможцями освітянських виставок «Сучасні заклади освіти» та «Інноватика в сучасній освіті», мають більше 30 нагород (Золоті та Срібні медалі) за інноваційний підхід у вирішенні освітянських завдань.

      Не винятком став нинішній  2020 рік, коли на Одинадцяту міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти», яка проходить упродовж 4-6 серпня в Київському Палаці Спорту, було представлено матеріали освітян Драбівщини.

        Колектив Степанівської загальноосвітньої школи l-ll cтупенів (директор –Дзега Л.П.) був нагороджений  Дипломом учасника та Срібною медаллю за науково-методичний посібник «Діджиталізація як ресурс розвитку загальної середньої освіти», у якому узагальнено досвід роботи Степанівського ЗЗСО у напрямку формування інформаційної компетентності здобувачів освіти.

       Щиро вітаємо колектив Степанівської ЗОШ І-ІІ ст. та колег Великохутірської ОТГ (Великохутірська загальносвітня школа l-lll cтупенів ) із здобутками на Міжнародному освітянському форумі. Зичимо подальших професійних успіхів.

    Представлені на виставці експозиції від виробників та постачальників дидактичного обладнання, обладнання для STEM-освіти, для Нової української школи, навчально-методична література від видавництв – це ті орієнтири, які приходять на допомогу і управлінцю, і педагогу в умовах створення якісно нового освітнього середовища.« повернутися до списку новин