Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Почуття, навічно закарбовані у поезії… (Презентація книги Л. М. Шевченко «Спалахи жіночої долі»)

Людина народжується на світ не для того,

щоб зникнути безвісною пилинкою.

Людина народжується, щоб лишити

 по собі слід вічний

Василь Сухомлинський

 

Слова В.Сухомлинського є лейтмотивом, життя, творчості та натхнення талановитої, творчої, залюбленої у життя та свій рідний край людини   -   Шевченко Людмили Миколаївни, яка виразила свої почуття у поезії. Поезія ж останнім часом стала постійною супутницею життя, рятівною силою у хвилини розпачу, вірою і сподіванням, пам’яттю про чоловіка, учасника війни на Сході.

Літопис нашого народу нараховує чимало кривавих сторінок. І одна з них - війна на Сході. Сотні справжніх патріотів віддали своє життя в боротьбі зі злочинною владою, зовнішньою агресією та сепаратизмом.

Упродовж років війни Драбівщина, як і вся Україна, втрачала своїх найкращих синів і дочок і  прощалася із учасниками боротьби на Сході нашої країни. Серед імен загиблих  - ім’я Шевченка Михайла Миколайовича, бойового офіцера, військового інженера-економіста, майора, який віддав своє  життя за те, щоб жити у вільній незалежній державі.

18 листопада 2019 року в актовій залі Погребської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася презентації книги дружини загиблого воїна  Людмили Миколаївни Шевченко «Спалахи жіночої долі».  До навчального закладу, у якому учителем англійської мови працює Людмила Миколаївна,  завітали  гості. Серед почесних гостей ті, хто підтримав і допоміг видати  збірку (Гайдай І.В., Рудик Л.М., Дзега В.Д., Харченко Л.В.),Стойда В.П., голова Спілки учасників АТО Драбівщини, дружини загиблих воїнів АТО, учнівська молодь, шанувальники поетичного слова – колеги-педагоги, працівники культури.

Збірка  «Спалахи жіночої долі» - сповідь жінки-дружини, в якій виражено любов до чоловіка, до дітей, до життя. До збірки увійшли вірші про довгі дні і ночі чекання короткого дзвінка з фронту, про пошуки істини, роздуми про сенс нашого життя та прагнення достукатися до людських сердець, палка любов до рідного краю...

  Кожна сторінка збірки – правдива… Кожне слово – виважене… Почуття – щирі та зворушливі… Доторкнулися до струни кожного учасника заходу та зворушили до глибини душі.

                                                     Валентина Шевчук від імені колег-освітян та учасників заходу

Відеоперегляд заходу за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=IJQ5IDzAfDM

 « повернутися до списку новин