Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Новини

 

 

«Люди, будьте взаємно ввічливі»

Дата створення: 12:40 13.06.2019

Оздоровлення найменших у закладах дошкільної освіти району

Дата створення: 17:01 12.06.2019

  Закон України «Про дошкільну освіту» визначає збереження та зміцнення фізичного здоров’я дітей першочерговим завданням колективів закладів дошкільної освіти. Літо – особливий період для оздоровлення малят, їх загартування. З 3 червня 2019 року у всіх закладах дошкільної освіти району розпочалася оздоровча кампанія.       У ЦРД «Сонечко» смт Драбів діти постійно перебувають на свіжомуповітрі, на ігрових майданчиках.  Діяльність закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної.

Робота позашкільного закладу в оздоровчий період (з 3 по 7 червня)

Дата створення: 15:55 10.06.2019

 Хай квітне радість в довгожданім літі,

Мистецький дивокрай на Черкащині

Дата створення: 09:36 07.06.2019

Свято Останнього дзвоника в закладах загальної середньої освіти району

Дата створення: 15:48 31.05.2019

От скінчились уроки, скінчилось навчання, Розставання надходить нам час. І звучать найщиріші і милі вітання Й побажання найкращі для нас. На лінійку зібралась уся наша школа Й пролунає останній дзвінок. І проляжуть дороги аж за виднокола,                                                        В серці лишиться кожен урок.

Нарада начальників пришкільних таборів

Дата створення: 15:22 31.05.2019

24 травня 2019 року відбулася нарада начальників пришкільних таборів з денним перебуванням, кухарів та медсестер. Були розглянуті питання підготовки та відкриття пришкільних відпочинкових таборів, дотримання основних санітарно-гігієнічних вимог до режиму роботи, утримання, облаштування  та обладнання таборів, організації здорового та безпечного харчування дітей, дотримання правил пожежної безпеки під час оздоровчого періоду, організації виховної роботи у пришкільних таборах, подання звітності про роботу таборів оздоровлення та відпочинку за формою 1-ОТ.