Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Новини

Відбувся районний зліт лідерів учнівського самоврядування

Дата створення: 15:57 29.05.2017

   З  метою підтримки розвитку учнівського самоврядування, виховання соціальної активності учнів, формування в них почуття власної гідності, можливостей виявляти себе в значимих справах, обміну досвідом - 24 травня 2017 року в Драбівському районному Будинку дитячої творчості відбувся зліт лідерів старшокласників району та педагогів, відповідальних за їх роботу.

Свято Останнього дзвоника

Дата створення: 15:47 26.05.2017

    26 травня у загальноосвітніх закладах району відбулось традиційне свято Останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Настрій у всіх був піднесений – попереду канікули! Лише одинадцятикласники трохи були сумними: бо для них настала пора прощання зі школою, з дитинством. Школярів, їхніх батьків та учителів загальноосвітніх закладів району цього дня вітали представники органів районної влади.

Українська народна вишиванка

Дата створення: 08:42 26.05.2017

    Українська народна вишивка – унікальне явище духовно-матеріальної культури нашого народу. Вишиванка  для українців не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за якими вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.

Тиждень майстер класів присвячених «Дню матері» та «Дню сімї»

Дата створення: 15:28 19.05.2017

   Керівниками гуртків Драбівського районного Будинку дитячої творчості було проведено тиждень майстер класів присвячених «Дню матері» та «Дню сімї».

Нарада керівників дошкільних навчальних закладів

Дата створення: 15:14 19.05.2017

    12 травня   2017 року на базі ЦРД «Сонечко»  смт.  Драбів  проведено нараду,  на якій  керівники ДНЗ прозвітувалися про   виконання рішень наради керівників дошкільних навчальних закладів від  03.03.2017 про проведення  гігієнічного навчання персоналу, виконанням норм харчування дітей.

Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри«СОКІЛ» ДЖУРА

Дата створення: 08:54 16.05.2017

  З метою поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій, формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму, краєзнавства і спорту,  популяризація серед молоді туризму і краєзнавства, військово-прикладних видів спорту, українських національних видів єдиноборств, активного дозвілля, вивчення історії визвольних змагань та української військової традиції, вшанування героїзму всіх борців за незалежність Української держави, на виконання наказу відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації від 14.04.2017 №86 «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2017 році 13-14 травня відбувсярайонний етап гри на території Великохутірської та Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради.

Районне методичне об’єднання для вихователів

Дата створення: 14:43 15.05.2017

   11 травня 2017 року  на базі ДНЗ«Яблунька» та  ДНЗ «Казка», садку Софії Русової      с. Драбове-Барятинське відбулося  районне методичне об’єднання  для вихователів різновікових груп та груп раннього віку з проблеми: «Впровадження інноваційних педагогічних технологій для надання якісної  дошкільної освіти».

Науково – практична конференція

Дата створення: 16:47 27.04.2017