Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

новини

 

 

Поїздка до м.Канева

Дата створення: 10:08 14.06.2018

На гостини до Катерини Білокур

Дата створення: 09:40 14.06.2018

  Бажання пізнати глибше художній світ народної майстрині Катерини Білокур покликало вчителів та учнів Нехайківського НВК на екскурсію до її садиби-музею в село Богданівку, що на Київщині.

Сумувати ніколи, бо у нас канікули!

Дата створення: 09:29 14.06.2018

Скансен залишив незабутні враження...

Дата створення: 16:09 11.06.2018

  6 червня 2018 рокуми, вихованці пришкільного відпочинкового табору «Непосиди» Степанівської ЗОШ І-ІІ ступенів, відвідали музей під відкритим  небомв с. Пирогів Київської області. Спонсором поїздки став директор СФГ «Україна» Сергій Іванович Іванюта. Це вже вдруге він відгукується на наше прохання здійснити мрію – побувати за межами своєї області, стати мандрівниками і дослідниками своєї рідної України.

Відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» ДЖУРА

Дата створення: 08:27 07.06.2018

   26-30 травня 2018 року «Рій Івана Богуна» Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяв участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Гра проводилася на території «Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дніпровець» Національної поліції України в с.Свидівок.Цьогоріч в ІІ етапі брали участь 21 дитячий рій зі всієї області.

Проведено навчання з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на водних об’єктах.

Дата створення: 08:57 06.06.2018

  5 червня цього року, за участю першого заступника голови Драбівської райдержадміністрації Лободи В.В., на території відпочинкової зони ставка «Чумгак» с.Шрамківки проведено спеціальне навчання з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на водних об’єктах. Метою даних навчань є закріплення правил безпечного поводження біля і на воді,відпрацювання практичних навичок рятування людей на водоймищах та надання першої долікарської допомоги потерпілому в таких випадках. В навчаннях прийняли участь вихованці, вихователі, вожаті пришкільних відпочинкових таборів «Торнадо» Ковалівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (15 осіб), «Євродіти»  Яворівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» (15 осіб), «Бирлівчани» Бирлівської (25 осіб), «Веселка» Кононівської (25 осіб) , «Рятівник» Шрамківської (75 осіб)  і «Вогнеборці» Погребської (20 осіб) ЗОШ І-ІІІ ступенів, директори ЗНЗ,  черговий караул ДПРЧ №5, бригада швидкої невідкладної допомоги, працівники поліції та голови органів місцевого самоврядування сіл Шрамківки та Ковалівки.