Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

новини

 

 

Районна серпнева конференція педагогічних працівників Драбівського району

Дата створення: 14:30 31.08.2017

30 серпня 2017 року у залі районного Центру культури і дозвілля смт Драбів відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників Драбівського  району. На педагогічному зібранні було підведено підсумки  2016/2017 року та поставлено завдання на 2017/2018 навчальний рік.  В роботі конференції взяли участь голова Драбівської районної державної адміністрації Іван Володимирович Гайдай, голова районної ради Володимир Дмитрович Дзега, начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Вікторович Данилевський, кандидат історичних наук, доцент кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Костюкова Олена Іванівна, керівники структурних підрозділів адміністрації району, депутат Черкаської обласної ради, делегації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів освіти району, голови профспілкових організацій навчальних закладів,  голови  селищних та сільських рад, представники громадськості.

Світ духовного і прекрасного

Дата створення: 09:25 03.07.2017

  28 червня група освітян нашого району, скориставшись гарантованим правом на відпочинок, за сприяння районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, здійснили екскурсійну поїздку в с.Буки Сквирського району Київської області. Під час цієї подорожі ми відвідали мальовничий ландшафтний парк, заснований місцевим підприємцем І.М.Сусловим. Цей прекрасний куточок сьогодні є одним із найкращих парків України. Він займає площу 2,7 га та складається із двох частин: храмового комплексу з фонтаном та самого ландшафтного парку. Храмовий комплекс включає в себе дзвіницю Святого Даниїла та діючу церкву Святого Євгена, а також пам’ятний знак по вшануванню жертв ІІ світової війни, Голодомору, війни в Афганістані та Чорнобильської трагедії.

Колегія відділу освіти

Дата створення: 14:08 26.06.2017

Екскурсія до Києва

Дата створення: 09:56 16.06.2017

Апеляція результатів ЗНО у 2017 році

Дата створення: 11:39 15.06.2017

Відповідно до Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом МОН України № 300 від 16 березня 2015 року, результати зовнішнього оцінювання можуть бути предметом апеляційного оскарження. У разі виникнення сумніву у учасника ЗНО щодо правильності встановлення його результату зовнішнього оцінювання з певного предмета, він може подати апеляційну заяву в письмовій формі на ім’я директора Українського центру оцінювання якості освіти, у якій зазначаються:

Встановлено пороговий бал

Дата створення: 09:12 15.06.2017

Фестиваль «Барви літа у Великому Хуторі» зібрав друзів

Дата створення: 14:17 09.06.2017

   8 червня 2017 року гостинно розчинив  двері  для талановитих дітлахів області  восьмий  районний  мистецький  фестиваль «Барви  літа у Великому Хуторі». Цього року до Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ст. Драбівського району (директор- Соломаха В.О., натхненник фестивалю - Колотило Н.Я.) завітало 187 учасників з Драбівського та Золотоніського районів і містаЧеркас, що стало рекордом для організаторів фестивалю.

Щасливе дитинство - турбота спільна

Дата створення: 15:45 08.06.2017

    07 червня 2017 року на базі дошкільних навчальних закладів  «Колосок» та «Волошка» с.Білоусівка Білоусівської сільської ради відбулося районне методичне об’єднання керівників дошкільних навчальних закладів району з проблеми: «Партнерство дошкільного навчального закладу, місцевих органів самоврядування та батьківської громадськості для надання якісних освітніх послуг дітям дошкільного віку».