Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

новини

 

 

День пам'яті та примирення

Дата створення: 11:56 08.05.2019

Відповідно Указу Президента України №99/2019 від 3 квітня 2019 року та з метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам'яті загиблих у Другій світовій війні, належного відзначення у 2019 році Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України 8 та 9 травня в обласних центрах, містах та інших населених пунктах України відбудуться урочисті, культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, військово-патріотичні та інших тематичні заходи.

Акція «За чисте довкілля» в закладах освіти району

Дата створення: 11:03 03.05.2019

  Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Його було встановлено в 1999 році указом Президента України відповідно до Всесвітнього дня довкілля, який відзначається 5 червня. Саме в червні 1972 року відбулася Стокгольмська конференція ООН з проблем довкілля, яка прийняла Стокгольмську декларацію, що містить 26 принципів збереження довкілля.

Відбулися змагання з легкої атлетики

Дата створення: 09:44 15.04.2019

«Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2019»

Дата створення: 15:31 12.04.2019

    З 9 по 11 квітня 2019 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проходила XXIV обласна педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2019», метою якої було поширення інновацій та кращого педагогічного досвіду; зростання фахової майстерності педагогічних працівників; удосконалення функціонування регіональної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців; підвищення рівня методичної роботи; ознайомлення громадськості Черкащини з досягненнями педагогічних колективів області.  Учасників виставки вітали голова обласної державної адміністрації О.І.Вельбівець, заступник начальника Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації О.І.Сімушіна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Н.М.Чепурна. Найактивніші учасники Міжнародних, всеукраїнських, регіональних виставок отримали почесні нагороди.   Приємно, що серед нагороджених був і відділ освіти Драбівської райдержадміністрації, який вже вкотре отримав почесну відзнаку «Імідж освіти Драбівщини», та Драбівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія" (директор Бугай Л.М.), нагороджений дипломом за інноваційну діяльність.   Цьогоріч від Драбівського району на виставку було представлено понад 60 робіт, серед яких навчально-методичні посібники та дидактичні матеріали, досвід роботи творчих педагогів району, спрямовані на роз'вязання завдань сучасного етапу розвитку освіти.   Освітяни Драбівщини також долучилися до різноманітних освітніх заходів, які відбувалися в рамках виставки: семінарі-практикумі для керівників методичних служб «Розбудова ефективної системи методичної роботи в умовах децентралізації управління освітою», семінарі «Засоби імплементації наскрізних ліній у математиці» для керівників методичних об’єднань учителів математики тощо. Детальну інформацію можна переглянути за посиланням: http://oipopp.ed-sp.net/?q=node/33988