Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Новини

"Слово — то мудрості промінь, слово — то думка людська."

Дата створення: 14:51 09.11.2018

  Український  народ  має  давню  історію,  він  витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. 

День української писемності та мови в Яворівському НВК

Дата створення: 14:42 09.11.2018

     9 листопада у Яворівському НВК «ЗОШ  І – ІІ ст. – ДНЗ»  відбулося свято  --  День української писемності та мови. Також в нашій школі, як і в інших школах району, пройшов І етап Конкурсу

Протидія домашньому насильству відносно дітей

Дата створення: 14:32 08.11.2018

   Міністерство освіти і науки України  надало перелік діагностичних методик  щодо виявлення та протидії домашньому насильству відносно дітей для застосування  фахівцями психологічної служби  у системі освіти, який  схвалений вченою  радою Українського науково-методичного центру  практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України (протокол № 9 від 13.09.2018).

Свято серця і душі

Дата створення: 14:56 05.11.2018

  Школа, діти, вчителі… Слова усім відомі і знайомі, але в кожного вони викликають свої спогади, емоції та почуття. Найчастіше – це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята і вчителі, від яких кожен узяв щось для себе і які спливають час від часу в пам’яті. Слова, сказані ними, живуть у кожному з нас, і ми зберігаємо їх у своїй душі, як безцінний скарб.

Засідання керівників районних методичних об’єднань, громадських методистів закладів дошкільної освіти

Дата створення: 12:38 05.11.2018

  02 листопада  2018 року на базі ЦРД «Сонечко» смт.Драбів відбулося засідання керівників районних методичних  об’єднаньта громадських методистів з  проблеми:«Сучасні домінанти методичної роботи для формування ключових компетентностей педагогічних працівників закладів дошкільної освіти»  на виконання вимог нової редакції Базового компонента дошкільноїосвіти.