Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Новини

  Дбаючи про розвиток фізичної культури, спорту та пропагуючи здоровий спосіб життя серед освітян, Профспілка працівників освіти і науки спортивно-оздоровчий сезон розпочала традиційною обласною Спартакіадою педагогічних працівників закладів освіти.

  Цього року у змаганнях її заключного етапу, що відбулися 21 квітня на КП «Центральний стадіон» м. Черкаси, взяли участь освітяни у складі 25 команд районів і міст області.

  У напруженій спортивній боротьбі з великим бажанням кожного з учасників продемонструвати особисту майстерність та відповідальністю за результати командної першості проходили змагання з видів спорту, запропонованих Положенням про проведення обласної Спартакіади, а саме: з шахів, шашок, настільного тенісу, бігу на середні дистанції, стрибків у довжину, силових вправ на підтягування на перекладині для чоловіків, згинання і розгинання рук в упорі для жінок та дартсу.

  Збірна команда освітян Драбівщини теж взяла участь в означеному заході, посівши 11 загальнокомандне місце. Приємно відзначити, що призерами в особистій першості з окремих видів спорту стали: Чурута Леонід Петрович – ІІ місце з настільного тенісу, Пшеченко Володимир Миколайович – ІІІ місце з легкої атлетики, Левченко Артур Миколайович та Степаненко Тетяна Юріївна – ІІІ місце з шашок. Переможці та призери у особистій першості були нагороджені медалями та грамотами обкому Профспілки. Члени президії районної організації Профспілки працівників освіти щиро вітають призерів із перемогою та бажають нових спортивних досягнень.

  Учасники змагань подякували організаторам за проведення Спартакіади, висловили побажання щодо організації обласних змагань, як з окремих видів спорту, так і комплексних Спартакіад у майбутньому.

Навчання голів первинних профспілкових організацій

  Важливою формою соціального партнерства в освіті, як і в Україні в цілому, є колективно – договірне врегулювання трудових відносин, правові засади якого визначені законами України «Про колективні договори і угоди», «Про соціальний діалог в Україні», «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». З прийняттям нової Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки та Угоди між управлінням освіти і науки Черкаської ОДА та Черкаським обкомом Профспілки працівників освіти і науки України в закладах та установах освіти стартувала колдоговірна кампанія по укладенню нових колективних договорів між адміністраціями навчальних закладів та первинними профспілковими організаціями.

  З метою надання інформації щодо нормативно – правового забезпечення, вимог та порядку укладення колективних договорів,  а також їх повідомної реєстрації 23 травня районною організацією Профспілки було проведено семінар – навчання голів первинних профспілкових організацій. Під час означеного заходу профспілковим лідерам було надано зразки документів, макети колективних договорів для загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, а також інформацію про відповідну нормативно – правову базу.

  По завершенню семінару було проведено робочу нараду, на якій розглянуто питання оздоровлення членів профспілки та їх дітей влітку 2017 року, створення, упорядкування куточків освіти у навчальних закладах, ведення профспілкової документації, участі первинних профспілкових організацій в огляді-конкурсі на кращу первинну організацію та про підготовку до серпневої конференції.

 

Екскурсія у м.Кропивницький

30 квітня працівники освіти Драбівщини, за сприяння районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, відвідали казковий куточок у центрі нашої держави – дендропарк у м.Кропивницький.

«Український Діснейленд» - така назва міцно закріпилася за прекрасним парком на околиці цього старовинного міста завдяки завдяки різноманітності атракціонів, широкого спектру послуг у сфері розваг. Та найбільшою окрасою цього чарівного місця відпочинку є паркова зона площею 45 га, з яких 33 га займають зелені насадження та ландшафтні куточки. Справжньою родзинкою дендропарку є надзвичайна кількість квітуючих тюльпанів, які вражають  різномаїттям кольорів та форм. Дбайливо доглянуті клумби, гарно оформлені гірки та куточки із дивовижними птахами – все це викликає неабияке захоплення у відвідувачів дендропарку, а також непереборне бажання кожного повернутися у цю красу знову.

         Здійснивши цю захоплюючу екскурсію, освітяни вкотре переконалися в тому, що наша Україна – це справді унікальна земля, яка славна як видатними історичними місцями, так і природніми дивами.

 

Турнір по волейболу пам’яті В.Ситника

    З метою пропаганди здорового способу життя серед працівників закладів освіти району, організації їх активного відпочинку традиційно, у дні березневих канікул, проводиться районний турнір з волейболу  серед педагогічних працівників навчальних закладів Драбівського району. Цей спортивний захід шанований серед працівників освіти, оскільки присвячений він пам’яті колишнього вчителя фізичного виховання Кононівської ЗОШ І-ІІІ ст. Віктора Ситника.

Не став винятком і нинішній навчальний рік. 29 березня, за сприяння районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, були проведені змагання серед освітян – прихильників волейболу. Участь у волейбольному поєдинку взяли команди, які, відповідно до Положення, були сформовані на добровільній основі. У напруженій і  цікавій боротьбі на спортивному майданчику перемога дісталася команді Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.Васильченка – гімназія». Друге місце виборола команда Драбово – Пристанційної ЗОШ І-ІІІ ст., а третє – команда Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Приємно відзначити, що команди – переможці були нагороджені грамотами райкому Профспілки та грошовими винагородами, а головний приз змагань – перехідний кубок до наступного року має честь зберігати команда освітян Драбівського НВК.