Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Порядок прийому громадян та проведення комплексного психолого- педагогічного обстеження у умовах карантину

Порядок прийому громадян та проведення комплексного психолого- педагогічного обстеження в

Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр»Драбівської районної ради Черкаської області

 в умовах карантину.

 

1. Всі відвідування ІРЦ (подання та отримання документів, комплексне психолого-педагогічне оцінювання розвитку дитини) відбувається за попереднім записом (за списком) на конкретний термін.

2. На прийом в ІРЦ відвідувачам рекомендовано приходити в точно призначений термін. Очікування в приміщенні ІРЦ  та приміщенні Будинку дитячої творчості заборонено.

3. При вході в ІРЦ відповідальна особа установи проводить обов’язковий температурний скринінг громадян, який фіксується у журналі реєстрації відвідувачів з метою збору інформації про їхній стан здоров’я та епідеміологічне оточення (відсутність контактів з хворими на COVID-19).

4. Всі відвідувачі повинні бути в респіраторі або захисній масці, так, щоб були покриті ніс та рот.

5. На вході в ІРЦ всі відвідувачі повинні провести обробку рук спиртовмісними антисептиками. Використання антисептиків дітьми має відбуватись виключно під контролем батьків.

6. В приміщенні ІРЦ та під час проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку відвідувачі повинні дотримуватись інструкцій працівників ІРЦ з метою запобігання поширенню інфекції.

6. Кількість людей, які знаходяться в приміщенні одночасно, не повинна перевищувати 5 осіб з врахуванням дитини та дорослого.

7. Фахівці ІРЦ з дитиною та її батьками (іншими законними преставниками) під час проведення комплексного психилого- психолого обстеження мають тримати дистанцію не менше ніж 1,5 метри.

8. Якщо перед прийомом в ІРЦ Ви чи Ваша дитина почуваєтесь погано, скасуйте візит. Вас буде прийнято поза чергою, коли стан Вашого здоров’я нормалізується.

Бережіть себе і своїх близьких!